METODY TERAPII NATURALNYCH

Co to jest terapia naturalna i dlaczego warto ją stosować?

Naturalną Terapię rozumiemy jako terapię, wykorzystującą naturalne preparaty i wszystkie działania, mające za zadanie stymulację własnych sił obronnych organizmu do walki z chorobami. Obecnie w dobie chemizacji, środowiska, rozpowszechnionego stosowania chemicznych leków, nasze organizmy są coraz bardziej zatrute toksynami środowiskowymi i z każdym rokiem jest gorzej. Przemysł chemiczny wkroczył w każdą dziedzinę naszego życia i osacza nas dookoła, na skalę globalną. W najbliższych latach mimo rozwoju medycyny rośnie ilość nowotworów, choroby alergiczne stają się powszechne, więc zapotrzebowanie, na naturalną żywność, terapie oczyszczające i odtruwające,jest coraz większe.

Po wykonanych testach w naszym gabinecie, zapewniamy dalsze działania zmierzające do rozwiązania zaistniałych problemów w postaci terapii EHF, METATERAPII lub REPRINTERA.

   TERAPIA EHF

 

Pasożyty to cudzożywne organizmy, które żyją wewnątrz naszego ciała, traktując je, jako żywiciela. Stanowią bardzo często patogen – czynnik chorobotwórczy, doprowadzając do wielu groźnych chorób. Niewykryte potrafią obniżać jakość życia i skutecznie prowadzić do rozmaitych w skutkach zaburzeń. Dzisiejsza medycyna odkryła już ponad pięćdziesiąt różnych organizmów, żerujących na ludzkim ciele.

Część z nich daje widoczne objawy i w prosty sposób daje się wyeliminować farmakologicznie, bardzo wiele z nich jednak, to organizmy ukryte w naszych narządach i krwioobiegu na tyle skutecznie, że nie zdajemy sobie sprawy ani z ich istnienia, ani ze szkód, które nam wyrządzają.

Szkodliwe mikroorganizmy oraz pasożyty bardzo często występują łącznie, dlatego tak trudna jest ich eliminacja. Diagnoza polega na kompleksowej analizie pod kątem stwierdzonego problemu, dzięki temu wykrywa się i usuwa wszelkie, zakłócające czynność narządów i pracę całego ciała organizmy żerujące.

Urządzenie SCANNER w pewny, skuteczny i bezpieczny sposób jest w stanie stwierdzić obecność pasożytów oraz mikroorganizmów.

Odnalezienie źródła dolegliwości, wynikających z obecności pasożytów oraz możliwość bezpośredniego oddziaływanie na nie – to gwarancja trafnej diagnozy i – co ważniejsze – skutecznej walki z zagrożeniem. Już w trakcie trwania terapii, organizm w wyraźny sposób zaczyna się regenerować i odbudowywać. Po zakończeniu terapii odzyskujemy pełnię zdrowia i doskonałą formę, dzięki której w pełni sił, możemy cieszyć się życiem!

fotolia_93051338

   REPRINTER

 

Urządzenie to najnowsze osiągnięcie nauki w służbie zdrowiu. Dzięki niemu w prosty, szybki, nieinwazyjny – co najważniejsze – skuteczny sposób, można pokonać wiele dokuczliwych dolegliwości. Dzięki nowatorskiej technologii, urządzenie przenosi cechy informacyjne na wybrane substancje. W ten sposób automatycznie zostaje uruchomiony proces uzdrawiania zdiagnozowanej dolegliwości – z właściwym ukierunkowaniem na chore miejsce. Informacje przenoszone są na podstawowe nośniki – cukier, roztwory fizjologiczne w ciągu krótkiej chwili. W szybkim czasie powstaje kopia informacyjna, identyczna biologicznie z oryginałem.

   METATERAPIA

 

Ludzki organizm nieustannie „zużywa się” z każdą chwilą życia. Narządy z biegiem czasu funkcjonują mniej sprawnie, skutkiem tego, organizm z każdym rokiem staje się wrażliwszy i bardziej podatny na powstawanie zaburzeń, prowadzących do poważnych chorób.

Stan energetyczny wszystkich narządów w organiźmie odgrywa kluczową rolę. Im bardziej jest rozregulowany i obniżony, tym słabsze stają się wszystkie organy.

fotolia_99905988

Metaterapia to proces, z pomocą którego narządy wewnętrzne, u pacjentów zdrowych, jak i cierpiących na konkretne dolegliwości, przechodzą skuteczną regenerację, która znacząco poprawia ich stan energetyczny. W zależności od stanu pacjenta – rodzaju dolegliwości, stopnia rozwoju ewentualnych chorób – stosuje się terapie różnej długości i częstotliwości. Efektem zabiegów jest powrót do równowagi energetycznej każdego z narządów

METATERAPIA WZMACNIA NARZĄDY I PRZYSPIESZA ICH SAMOZDROWIENIE.

   SUPLEMENTACJA NATURALNYMI PREPERATAMI

S73R8637

Harmonizatory komórkowe, którymi są nasze produkty, działają w organizmie człowieka na podobnej zasadzie jak komórki. Ich zadanie polega na niezakłócaniu i wspomaganiu naturalnego funkcjonowania komórek. Produkty te zawierają maksymalną ilość naturalnych składników roślinnych, z których każdy jest substancją najwyższej jakości. Szereg produktów opartych jest na formułach chińskiej dynastii cesarskiej oraz na filozofii dawnej medycyny. Są to produkty czyste ekologicznie bez syntetyków, wysoce skondensowane, w 97 % przyswajane przez nasz organizm, bez skutków ubocznych. Przyjmowane nawet przez bardzo długi czas nie uzależniają.

Preparaty stosujemy do „walki” z pasożytami, grzybami, regulujemy gospodarkę witaminową, hormonalna, wzmacniamy organizm po długotrwałej chorobie. Poprawiamy stan naszej skóry, włosów, funkcji poznawczych, mózgu. Wspomagamy nimi w walce z otyłością, nadciśnieniem itp.